پارسیان عسلویه

پارسیان عسلویه از خلیج نایبند تا جزیره لاوان و مارو


تاریخ این تور به اتمام رسیده است

جاذبه‌ها


سفربه خط ساحلی هرمزگان؛

خلیج‌ و دماغه‌ی نایبند، ساحل بنود، لوکیشن فیلم محمدرسول‌الله، ساحل کوشکنار و پنجره خلیج‌فارس، جزیره مارو، جزیره لاوان، پیمایش قسمتی از تنگه بوچیر، بندر مقام، گردنه عشاق و ساحل مکسر

برنامه سفر

1

سه شنبه 29 اسفند 1402
یه داستان جدید از امروز شروع میشه!
صبح زود با پرواز خودمون به بوشهر می‌رسونیم. با اتوبوس از بوشهر میریم به سمت عسلویه تا قبل از ظهر به شروع گشت‌ها برسیم.
خلیج نایبند اولین گشت ما در این سفر خواهد بود. با قایق به سمت دماغه نایبند می‌رویم تا کمی هم فرصت گشت دریایی و شنا داشته باشیم. برای نهار و استراحت زمان مناسب خواهیم داشت. یه غذای جنوبی میتونه اولین مزه‌ی جذاب برای این سفر باشه!
پس از صرف نهار برای دیدن غروب آفتاب به سمت ساحل بنود خواهیم رفت. از غار بنود و لوکیشن فیلم هم دیدن می‌کنیم.
بعد از دیدن غروب جذاب به سمت عسلویه و هتل برمی‌گردیم.
- اقامت در هتل 4 ستاره ریم‌رام عسلویه

2

چهارشنبه 1 فروردین 1403
امروز یه روز خاصه برامون! قراره به دیدن 2 تا جزیره جذاب بریم. جزیره خالی از سکنه مارو و جزیره لاوان گردنه عشاق از جاذبه‌های مسیرمون هست که تا قبل از رسیدن به بندر مقام خواهیم دید. برای دیدن جزیره لاوان و مارو یه سمت بندر مقام خواهیم رفت. با قایق خودمون به جزیره لاوان می‌رسونیم، زمان مناسبی برای شنا و استراحت در ساحل خواهیم داشت. بعد از صرف نهار راهی جزیره مارو می‌شیم تا قبل از غروب آفتاب این جزیره‌ی زیبا و خالی از سکنه را ببینیم. گردنه عشاق هم بعد از رسیدن به بندر مقام در مسیر راه خواهیم دید. برای دیدن غروب آفتاب ساحل مکسر انتخاب کردیم. بعد از غروب به هتلمون در عسلویه برمی‌گردیم.
- اقامت در هتل 4 ستاره ریم‌رام عسلویه


3

پنج شنبه 2 فروردین 1403
بعد از صبحانه آماده یک روز مهیج و جذاب می‌شیم. قراره خودمون به دره بوچیر برسونیم. هیجان انگیزترین قسمت سفرمون پیمایش تو این دره زیباست. برای رسیدن به دره بوچیر بایستی حدودا 1 ساعت پیمایش داخل دره داشته باشیم. شنا و شیرجه و می‌تونه خستگی‌مون رفع کنه. وعده‌ی نهار داخل دره هستیم و عصر هنگام به ساحل تبن و کوشکنار برمی‌گردیم تا غروب زیبای آفتاب ببینیم.
بعد از صرف شام، شب در کنار ساحل همنشینی آتش و موسیقی جنوب خواهیم داشت.
- اقامت در هتل 4 ستاره ریم‌رام عسلویه


4

جمعه 3 فروردین 1403
تا ظهر زمان مناسب داریم برای شنا و استراحت، بعد از نهار از اسکله و بازار عسلویه دیدن می‌کنیم، غروب زیبای آفتاب حسن‌ختام این سفر جذابمون به خط ساحلی هرمزگان خواهد بود. حدودا ساعت 20 تهران خواهیم بود.


اطلاعات تکمیلی

سایر خدمات