ایلام ماداکتو

ایلام ماداکتو پایتخت تمدن عیلامی


این برنامه حذف شده است.

جاذبه‌ها


سفر به طبیعت استان ایلام

بازدید از غار زینگان، تنگ رازیانه، سد سیمره، تنگ کافرین، آبشار تلخاب، تنگه برنجان، دریاچه دوقلو سیاه گاو آبدانان، آبشار ماهوته و پل تاریخی گاومیشان

برنامه سفر

1

چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403
برای شروع یه سفر جذاب شب هنگام تهران را به سمت آبدانان ترک می‌کنیم. شب خوب استراحت می‌کنیم تا صبح روز بعد با دیدن طبیعت زیبای زاگرس سرحال شویم.
- استراحت در اتوبوس VIP (بیست‌و‌پنج صندلی)

2

پنجشنبه 13 اردیبهشت 1403
صبح زود به آبدانان می‌رسیم، پس از صرف صبحانه در آبدانان به دیدار از دریاچه دوقلو سیاه‌گاو خواهیم رفت، آبشار ماهوته از دیگر جذابیت‌های این سفر خواهد بود که قبل از نهار ازش دیدن می‌کنیم، برای نهار به گاومیشان خواهیم رفت. تنگه بهرام چوبین و پل تاریخی گاومیشان جاذبه‌های تاریخی و طبیعی هستن که قبل از غروب بازدید می‌کنیم. برای استراحت و صرف شام به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت.
- اقامت در هتل 3ستاره زاگرس در شهر ایلام

3

جمعه 14 اردیبهشت 1403
پس از صرف صبحانه به بازدید از تنگه زیبای کافرین خواهیم رفت، قسمتی از مسیر باید با وسیله نقلیه محلی (نیسان وانت) طی کنیم تا به اسکله سد سیمره برسیم. قایق سواری در رودخانه سیمره از تنگه کافرین تا آبشار تلخاب می‌تونه جذابیت خاصی داشته باشه. وقت نهار رسیده و خودمون به رستوران می‌رسونیم. پس از صرف نهار به دیدار از تنگه رازیانه خواهیم رفت. قسمتی از تنگه رازیانه را پیمایش می‌کنیم. عصر برای استراحت به ایلام و هتل محل اقامت برمی‌گردیم.
- اقامت در هتل 3ستاره زاگرس در شهر ایلام

4

شنبه 15 اردیبهشت 1403
غار زینگان آخرین گشت ما در استان ایلام خواهد بود، پس از صرف صبحانه با وسایل نقلیه محلی به سمت غار زیبای زینگان خواهیم رفت. پس از پیمایش قسمتی از غار برای صرف نهار به ایلام برمی‌گردیم تا در نهایت با خاطراتی خوش از فرهنگ و طبیعت ایلام خداحافظی کنیم. حدود ساعت 23 تهران خواهیم بود.
- استراحت در اتوبوس VIP (بیست‌و‌پنج صندلی)

اطلاعات تکمیلی

سایر خدمات