عسلویه کنگان بوشهر

عسلویه کنگان بوشهر سفر به خط ساحلی استان بوشهر


تاریخ این تور به اتمام رسیده است

جاذبه‌ها

 

سفربه خط ساحلی استان بوشهر؛

خلیج‌ و دماغه‌ی نایبند، ساحل بنود، لوکیشن فیلم محمدرسول‌الله، کلوت‌های خورموج، گنبد نمکی جاشک، نخلستان آب‌پخش، عمارت دهدشتی و کازرونی، بازار بوشهر، ساحل کنگان، ساحل میرمهنا، دلوار و موزه رئیسعلی دلواری، بندر گناوه و بافت سنتی بوشهر

برنامه سفر

1

پنجشنبه 23 آذر 1402
یه ماجراجویی جدید در سواحل استان بوشهر! از ساحل بنود تا ژرمانسیکای بوشهر صبح زود با پرواز خودمون به عسلویه می‌رسونیم. خلیج نایبند اولین گشت ما در این سفر خواهد بود. با قایق‌سواری در دماغه نایبند شروع می‌کنیم تا کمی شنا کنیم، سپس با قایق راهی ساحل بنود میشیم. ساحل و غار زیبای بنود فضای خوبی برای استراحت و آب‌تنی هست. از لوکیشن فیلم هم دیدن می‌کنیم. برای صرف نهار به عسلویه برمی‌گردیم تا اولین وعده غذاییمون یه طعم جنوبی باشه. بعد از نهار به سمت کنگان و محل اقامت‌مون میریم. در مسیر راه از بندر تاریخی سیراف هم گذر می‌کنیم. قصدمون اینه برای غروب به ساحل کنگان برسیم. اتاق‌هارو تحویل می‌گیریم و بعد از عصرونه و کمی استراحت برای شب‌نشینی و دورهمی لب دریا میریم.
- اقامت در هتل 5ستاره نخل کنگان


2

جمعه 24 آذر 1402
تا قبل از ظهر در اقامتگاه زیبا و جذاب‌مون خواهیم بود. بعدش راهی جاشک میشیم. قراره یه نهار محلی دورهم باشیم. بعد از نهار به سمت گنبدهای نمکی میریم. قسمتی از مسیر باید با وسیله‌ی محلی طی کنیم تا به لوکیشن‌های عکاسی برسیم. زمان مناسبی برای بازدید و عکاسی در گنبدهای نمکی خواهیم بود. به سمت روستای جاشک برمی‌گردیم و راهی بوشهر میشیم. بعد از اینکه اتاق‌هامون در اقامت‌گاه تحویل گرفتیم زمان شب‌گردی در بافت بوشهر میرسه. 
- اقامت در هتل 3ستاره پلاس بوشهر

3

شنبه 25 آذر 1402
بعد از صبحانه آماده یک روز مهیج و جذاب میشیم. قراره امروز از شوشهر و دلوار و خورموج دیدن کنیم. گشت اولمون کلوت‌های خورموج هست. بعد از بازدید و عکاسی میریم دلوار به دیدن موزه رئیسعلی دلواری و بعدش هم ساحل دلوار. برمی‌گردیم بوشهر تا یه نهار جذاب میل کنیم. عصر هم قبل از غروب میریم تو بافت قدیم و چندتا از عمارت‌های سنتی بوشهر با هم می‌بینیم. کافه‌گردی و شب‌گردی تو رگ‌های بوشهریاست نمیشه که فراموشش کرد.
- اقامت در هتل 3ستاره پلاس بوشهر

4

یکشنبه 26 آذر 1402
امروز تا قبل از ظهر بوشهر هستیم و بعدش راهی آب‌پخش میشیم. قراره یه پیاده‌روی کوتاه در نخلستون‌های آب‌پخش داشته باشیم. به سمت گناوه میریم تا از بازارهای گناوه و ساحل این شهر دیدن کنیم. نهار در یکی از رستوران‌های بندر گناوه هستیم. عصر برای دیدن غروب میریم ساحل میرمهنا و تا بعد از غروب کنار ساحل هستیم. بعد از تاریکی هم به سمت فرودگاه بوشهر میریم تا با خاطراتی خوب از این سفر به تهران برگردیم.

اطلاعات تکمیلی

سایر خدمات