روسیه

روسیه ویژه کریسمس(مسکو و سنت‌پترزبورگ)


تاریخ این تور به اتمام رسیده است

جاذبه‌ها

سفر به مسکو وسنت‌پترزبورگ؛


بازدید از شهرهای مسکو و سنت پیترزبورگ و گشت در بهترین جاذبه های آنها از جمله میدان اسحاق، کلیسای کازان و خیابان نوسکی، جزیره واسیلی قلعه پیتر و پاول، موزه هرمیتاژ، میدان سرخ، دورنمای کلیسای جامع سنت باسیل، باغ الکساندر،کلیسای جامع عیسی منجی یا کلیسای جامع، مترو مسکو و خیابان اربات

برنامه سفر

1

چهارشنبه 6 دی 1402
سفر جذابمون از فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی شروع میشه! این 8 روز قراره تجارب ارزشمندی بدست بیاریم و 2 شهر از شهرهای کشور بزرگ روسیه رو ببینیم! بزن بریم! ساعت 16:00 با پرواز هواپیمایی نوردویند راهی سنت پیترزبورگ میشیم. حدودا ساعت 7 عصر به فرودگاه می‌رسیم و پس از مقدمات خروج به سمت هتل حرکت می‌کنیم. شب به گشت پیاده روی در شهر سنت پیترزبورگ میپردازیم.

2

پنجشنبه 7 دی 1402
امروزه روز گشت شهریمون هست! پس بعد از صبحانه پر انرژی با وسیله نقلیه راهی جاذبه‌های دیدنی می‌شیم. از میدان اسحاق شروع می‌کنیم و کلیسای کازان و خیابان نوسکی و بعد به دیدن جزیره واسیلی خواهیم رفت. از لنگرگاه شهر دیدن می‌کنیم و مقصد بعدی ما قلعه پیتر و پاول خواهید بود. پس از صرف نهار به محل اقامتمون برمی‌گردیم تا استراحت کنیم.

3

جمعه 8 دی 1402
امروز قراره بریم یکی از مهمترین موزه های دنیا که در شهر سنت‌پترزبورگ قرار داره را ببینیم! بعد از صبحانه به دیدن موزه هرمیتاژ میریم، و از آثار شاخص این موزه از جمله نقاشی داپینجی، رافایل، رامبرانت، و از فرش پازیریک دیدن می‌کنیم. در ادامه از کاخ زمستانی دیدن می‌کنیم.

4

شنبه 9 دی 1402
امروز زمان آزاد خواهیم داشت تا از گشت های اختیاری استفاده کنیم.

5

یکشنبه 10 دی 1402
بعد از صرف صبحانه و خروج از هتل به سمت ایستگاه راه‌آهن میریم تا از اونجا با قطار سریع‌السیر خودمون به مسکو برسونیم. بعد از تحویل اتاق‌ها زمان مناسب برای گشت و خرید از مراکز حرید خواهیم داشت. تایم عصر در اختیار خودمون هست.

6

دوشنبه 11 دی 1402
بعد از یه صبحانه جذاب وقتش رسیده به دیدن جاذبه‌های اصلی شهر بریم. از میدان سرخ شروع می‌کنیم، جاییکه در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده. دورنمای کلیسای جامع سنت باسیل خواهیم داشت، این بنای تاریخی بدلیل آنچه که روزی مرتفع‌ترین سازه مسکو به شمار می‌رفت اکنون در فهرست میراث یونسکو قرار دارد. یادبود سرباز گمنام خواهیم دید و داستان‌هایش را خواهیم شنید. گشت بعدی ما باغ الکساندر و داستان‌هایش هست. در ادامه و بعد از نهار از کلیسای جامع عیسی منجی یا کلیسای جامع دیدن می‌کنیم. بعد از کمی گشت و گذار در مرکز شهر به هتل محل اقامت برمی‌گردیم.

7

سه شنبه 12 دی 1402
امروز قراره مترو گردی کنیم! مترو مسکو یکی از زیباترین متروهای دنیا محسوب میشه، به دیدن چند ایستگاه مترو میریم و در ادامه به دیدن خیابان اربات میریم.

8

چهارشنبه 13 دی 1402
پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها زمان مناسبی برای گشت و خرید سوغاتی داریم. ساعت 20:00 به سمت فرودگاه میریم و با پرواز ساعت 00:30 بامداد ایرلاین نوردویند به سمت تهران پرواز می‌کنیم.

درباره سفر

اطلاعات تکمیلی

سایر خدمات