ژاپن

ژاپن سرزمین امپراطوری سامورایی‌ها


تاریخ این تور به اتمام رسیده است

جاذبه‌ها


سفر به سرزمین آفتاب تابان؛ و دیدار از 5 شهر توکیو، هاکونه
، کیوتو، نارا و اوساکا

دیدار از شهر توکیو، بازدید از شلوغ ترین چهارراه جهان چهارراه شیبویا، بازدید از محله شینجوکو، بازدید از محله آساکوسا، معبد سنسوجی قدیمی ترین معبد توکیو، کاخ امپراتوری، مرکز خرید اودایبا، قایق سواری بر روی رودخانه سومیدا، پارک ونو، شهر هاکونه، بازدید از دریاچه آشی و کشتی سواری، کوه فوجی، تله کابین سواری در هاکونه، شهر اوساکا، بازدید از قلعه اوزکاجو، بازدید از محله دوتونبوری، یونیورسال استودیو، شهر کیوتو، بازدید از معبد فوشیمی ایناری، معبد کیومیزودرا، کاخ طلایی، پارک نارا و دیدن گوزن ها، معبد تودایجی

برنامه سفر

1

پنجشنبه 30 فروردین 1403
برای سفر به سرزمین آفتاب تابان آماده‌اید؟! از فرودگاه امام خمینی در ساعت 22:45 با هواپیمایی قطرایرویز سفر خود را آغاز می‌کنیم.
با پرواز به سمت دوحه رفته و حدود 2 ساعت توقف خواهیم داشت.
عصر به سمت توکیو پرواز میکنیم و حدود 10 ساعت در پرواز هستیم.
- استراحت در ایرلاین قطرایرویز

2

جمعه 31 فروردین 1403
ساعت 18:55 به توکیو میرسیم، پس از رسیدن به توکیو و انجام امور ویزا به هتل 4 ستارمان رفته و استراحت میکنیم.
شب پیاده روی در توکیو قدم میزنیم.
- اقامت در هتل 4ستاره در شهر توکیو

3

شنبه 1 اردیبهشت 1403
پس از صرف صبحانه، به دیدن کاخ امپراتور می‌رویم. سپس به منطقه آساکوسا رفته و از معبد سنسوجی دیدن می‌کنیم. سپس با کروز بر روی رودخانه سومیدا به منطقه اودایبا می‌رویم و از دیدنی های آنجا لذت می‌بریم.
- اقامت در هتل 4ستاره در شهر توکیو

4

یکشنبه 2 اردیبهشت 1403
بعد از صبحانه، به دیدن مهمترین اثر طبیعی ژاپن در شهر هاکونه، کوه فوجی خواهیم رفت. بر روی دریاچه آشی کشتی سوار خواهیم شد و دور تا دور دریاچه را خواهیم گشت تا در صورت مساعد بودن هوا این نماد ملی ژاپن را ببینیم. شب به هتل 4 ستارمان در توکیو بازمی‌گردیم.
- اقامت در هتل 4ستاره در شهر توکیو

5

دوشنبه 3 اردیبهشت 1403
پس از صرف صبحانه به سمت پارک گیاه‌شناسی شینجوکو می‌رویم. سپس به سمت پارک ونو خواهیم رفت. در آخر به سمت آکیارابا (قلب الکترونیک توکیو) خواهیم رفت.
- اقامت در هتل 4ستاره در شهر توکیو

6

سه شنبه 4 اردیبهشت 1403
امروز پس از چک اوت، با سرعت 320 کیلومتر بر ساعت با قطار سریع السیر شینکانسن به سمت شهر اوزاکا راهی می‌شویم. عصر وقت آزاد برای گشت‌و‌گذار در اوزاکا را خواهیم داشت.
- اقامت در هتل 4ستاره در شهر اوزاکا

7

چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403
امروز به گشت شهر اوزاکا خواهیم پرداخت. به دیدن مهمترین قلعه ژاپن، قلعه اوزاکا می‌رویم. سپس به دیدن منطقه توریستی دوتونبوری می‌رویم و نهایتا به هتل 4 ستارمان در اوزاکا رفته و استراحت می‌کنیم.
- اقامت در هتل 4ستاره در شهر اوزاکا

8

پنجشنبه 6 اردیبهشت 1403
پس از صرف صبحانه به سمت کیوتو حرکت میکنیم. به دیدن معبد Fushimi Inari Taisha میرویم؛ جایی که روح ژاپنی روباه آرمیده! با دروازه های متعدد و بینهایت زیبایش. بعد از آن به دیدن معبد کیومیزودرا و کاخ طلایی میرویم و با خاطراتی فراموش نشدنی به هتل در اوزاکا بازمی‌گردیم.
- اقامت در هتل 4ستاره در شهر اوزاکا

9

جمعه 7 اردیبهشت 1403
امروز به سمت ناراپارک در شهر نارا راهی می‌شویم. در آنجا میتوانید با انواع غزال ها و گوزن ها از جمله Bowing Deer غذا دهید و عکاسی کنید. سپس به معبد تودایجی میرویم تا از بزرگترین مجسمه بودای ژاپن دیدن کنیم. سپس به هتل مان در اوزاکا بازمی‌گردیم.
- اقامت در هتل 4ستاره در شهر اوزاکا

10

شنبه 8 اردیبهشت 1403
بعد از صرف صبحانه، به دیدن یکی از چهار پارک یونیورسال استودیو در جهان خواهیم رفت و از تمامی بازی های آنجا می‌توانیم تا عصر لذت ببریم. اسپایدرمن، مینیون‌ها، هری‌پاتر، سوپر ماریو و نینتندو همگی محصولات این شرکت هستند.
- اقامت در هتل 4ستاره در شهر اوزاکا

11

یکشنبه 9 اردیبهشت 1403
امروز فرصت مناسبی برای رفتن به یکی از مال های اوزاکا برای خرید را داریم. سپس به سمت فرودگاه رفته و با پرواز ساعت 19:00 هواپیمایی قطرایرویز به سمت تهران پرواز می‌کنیم.
- استراحت در ایرلاین قطرایرویز

12

دوشنبه 10 اردیبهشت 1403
به دوحه رسیده، و 1 ساعت توقف داریم و به سمت تهران پرواز میکنیم و ساعت 3:40 به تهران میرسیم.

درباره سفر

اطلاعات تکمیلی

سایر خدمات