قشم هرمز هنگام

قشم هرمز هنگام پرواز - هتل 4ستاره


تاریخ این تور به اتمام رسیده است

جاذبه‌ها

 

سفر به جزایر خلیج‌فارس؛ قشم، هرمز و هنگام

بازدید از الهه نمک، ساحل خاک سرخ، دره مجسمه ها، ساحل ماجرا، دره ستارگان، جزایر ناز، تنگه چاهکوه، جنگل حرا، بندر لافت، بازار درگهان و شهر قشم و سیتی‌سنتر به همراه بازدید از جزیره هنگام و ساحل خماسی و بازار قدیم و ساحل نقره‌ای

برنامه سفر

1

پنجشنبه 3 اسفند 1402
امروز اولین روز از شروع سفرمون به جنوبه! دیدن 3 تا جزیره جذاب؛قشم و هرمز و هنگام
حوالی ساعت 11 در فرودگاه مهرآباد دور هم جمع میشیم تا آماده سفر به جزایر جنوبی کشور بشیم، بعد از رسیدن به قشم و تحویل کوله‌ها و چمدان‌ها با وسایل نقلیه محلی آماده گشت و گذار خواهیم شد. به سمت چاهو خواهیم رفت تا از تنگه عجیب چاهکوه دیدن کنیم، پیمایش قسمتی از تنگه در برنامه ماست. مقصد بعدی ما جنگل‌های حرا خواهد بود، با قایق گشتی در جنگل های حرا خواهیم داشت تا از گونه‌های گیاهی و جانوری منطقه دیدن کنیم. وقت نهار رسیده! یه غذای جذاب محلی میتونه شروع خوبی برای چشیدن طعم جنوب باشه. بعد از نهار به سمت هتل محل اقامت خواهیم رفت و اتاق‌هامون تحویل بگیریم. بعد از کمی استراحت و برای دیدن غروب آفتاب راهی بندر بادگیرها میشیم، تا بعد از غروب در بندر لافت هستیم. سپس زمان کافی برای خرید در بازار درگهان و یا سیتی‌سنتر قشم خواهیم داشت. برای استراحت و شب‌نشینی به هتل محل اقامتمون برمی‌گردیم.
اقامت در هتل 4 ستاره ارم جزیره قشم

2

جمعه 4 اسفند 1402
صبح زود بعد از صرف صبحانه در جزیره قشم با شناور راهی جزیره هرمز خواهیم شد. بعد از رسیدن به جزیره هرمز، آماده گشت و گذار خواهیم شد. اولین گشت جزیره ساحل خاک سرخ هست، بهترین جاذبه‌ای که میتونه فضای جزیره هرمز بیشتر برامون آشنا کنه. از ساحل نقره‌ای هم دیدن می‌کنیم، سپس وقت دیدار با دره مجسمه‌ها و ساحل ارتفاع هست. کوه برفی و الهه نمک هم از گشت‌های صبحمون هست. وقت نهار رسیده و باید یه طعم دیگه از جنوب بچشیم! بعد از نهار از قلعه پرتغالی‌ها دیدن می‌کنیم و سپس راهی اسکله میشیم تا به جزیره قشم برگردیم. عصر زمان مناسبی برای گشت شهری و خرید از سیتی‌سنتر و بازی‌های آبی داریم. اگر به هیجان علاقه‌مندید میتونید غواصی تفریحی هم تجربه کنید. شب برای استراحت به هتل محل اقامت برمی‌گردیم.
اقامت در هتل 4 ستاره ارم جزیره قشم

3

شنبه 5 اسفند 1402
امروز قراره بریم جزیره هنگام! پس صبح زود از قشم با قایق راهی جزیره هنگام میشیم. اگر شرایط مساعد باشه شاید بتونیم دلفین‌هارو ببینیم. از ساحل خماسی و ساحل نقره‌ای و آکواریوم طبیعی دیدن می‌کنیم و زمان مناسبی هم برای استراحت ساحلی خواهیم داشت. برای آشنایی با فرهنگ جزیره از بازار سنتی هنگام دیدن می‌کنیم. بعد از گشت و گذار برای صرف نهار به قشم برمی‌گردیم. دره ستارگان و ساحل جزیره ناز و غروب جذاب جزیره مکمل روز سوم سفرمون هست. شب زمان کافی برای گشت و گذار داخل شهر قشم خواهیم داشت.
اقامت در هتل 4 ستاره ارم جزیره قشم

4

یکشنبه 6 اسفند 1402
صبح پس از صبحانه زمان در اختیار خواهیم داشت. میتونیم از این زمان برای بازی‌های آبی و یا خرید و یا استراحت استفاده کنیم. میتونیم از این زمان برای لنج سواری و بازی‌های آبی مثل کایاک‌سواری و پدل و شاتل و ویک برد هم استفاده کنیم. زمان مناسبی تا ظهر خواهیم داشت. بعد از صرف نهار و استراحت با تحویل اتاق‌ها راهی فرودگاه قشم میشیم. با پرواز از قشم راهی تهران خواهیم شد. اینجا آخرین قسمت از سفر جذابمون به جنوب هست.

درباره سفر

اطلاعات تکمیلی

سایر خدمات